Jon Jones sa dlho očakáva návrat na UFC 197 spolu s Demetrious Johnson

Jones, zosadený šampión z ľahkej ťažkej váhy UFC a Johnson, vládnuca kráľovná v lietadle, sa ocitli v diskusii, ktorá stojí za to, aby sa z nejakého iného dôvodu nezabudla na to, ako dobre sa obe bojovníci dostali v posledných rokoch. Jones a Johnson sú úplne protikladné v mnohých oblastiach ich života, napriek tomu sú spojene pred UFC 197 v MGM Grand Garden Arena ako fyzicky a technicky nadaný víťazi, ktorí môžu slúžiť ako ich najhorší nepriatelia.

Prior K Jonesovi, ktorý bol vynechaný právnymi problémami, bol pár vybojovať z väzby rekordov brazílskej strednej váhy Anderson Silva pre väčšinu po sebe idúcich titul obrany na 10. Neustály úspech v nezabudnuteľné módy urobil Jones atrakciou pre UFC. Ľudia sa chcú pozerať na Jonesa, nie preto, že bol príťažlivý alebo zábavný. Skôr, devastácia, ktorú zaznamenal, bol atraktívny v divízii, ktorá bola dlho považovaná za triedu UFC. [12] Dvanásť rokov, ktoré boli vyradené z jeho dní ako záložný obranný hráč pre futbalový tím University of Tennessee, sa zdalo Saint Preux Je pravdepodobné, že Jones vykoľajiť.Nájdenie uveriteľného argumentu v prospech Saint Preux nie je ľahké, ale ak Jones je vôbec ohrozený 33-ročným ex-linebackerom, stane sa to vtedy, ak počas svojej prvej súťaže v priebehu 15 mesiacov stráca koncentráciu.

Napriek všetkým svojim zhoršujúcim momentom Jones dôsledne prevládal vo veľkolepých predstaveniach, ktoré sú vhodné pre športovca, ktorý je schopný. Je to ako Johnson v jeho najlepšom boji, a Jones povedal, koľko sa teší na to, že sa zameria na konkurenciu namiesto komunitnej služby.

Jones strávil veľkú časť svojho času, čím zlepšil už pôsobivý A strašidelný zoznam atribútov, možno nič viac ako jeho silu. Keď sme naposledy videli Jonesa, bol to dlhý bojovník s kuracími nohami, ktorých využitie páky, vzdialenosti a agility spôsobilo, že je bojovníkom.Teraz sa zdá, že pridal sval do svojej hry, čo bude dôležité, pretože Jones sa snaží získať väčšiu silu v priebehu svojej kariéry, hlavne s prechádzajúcim presunom do divízie ťažkej váhy. Facebook Twitter Pinterest Demetrious Johnson, vľavo, bojuje s Henrym Cejudom na hlavnej udalosti na UFC 197.Fotografia: John Locher / AP

Zatiaľ čo Jonesova indiskrétia neúnavne zdržiavali a vystavili ho trápnym titulkom, ktoré mu stáli titul UFC, Johnsonov tichý vrahový status v divízii, ktorá mu prináša malú pozornosť médií a fanúšikov, Takmer neviditeľný medzi stabilnými hviezdami UFC. Dokonca aj keď hľadá svoju osemú rovnú titulnú obranu tento víkend proti olympijskému zlatému medailistovi z roku 2008 Henrymu Cejudovi – uvedenie “Mighty Mouse” dva od väzby Silva rekord, ak je úspešný – Johnson nedokázal vybudovať žiadne udalosti s veľkými peniazmi alebo trvalú pozornosť na vlastnú päsť. Jediný čas, keď ľudia majú tendenciu hovoriť o Demetrious Johnsonovi, je, keď bojuje a až potom sotva.Dominujúca váhová trieda, ktorá nemá očividné pohyby vpichov, robí najľahšiu mužskú kategóriu v UFC svojou najnižšiu možnú cenu a v dôsledku toho Johnsonove nároky na väčšie výplatné dni, hlavne v prípade, že sa dostanú na 10 libier na boj s Dominickom Cruzom, padli na neúspešné Zuffa .

Henry Cejudo, človek, ktorý napadol Johnsona, sa stretol s charizmatickým a neuveriteľným konkurentom, ktorý dychtivo zdieľa svoj nesmierny životný príbeh. Kvôli svojmu olympijskému úspechu bol Cejudo viazaný pred vstupom do MMA pred tromi rokmi ako športovec schopný zdvihnúť bohatstvo menších bojovníkov ako Johnson. Začal pomaly, potom sa otočil do rohu, keď debutoval v UFC v decembri 2014. Ak Cejudo zlepší jeho rekord na 11-0 v sobotu, bude to preto, že on konečne dal jeho obrovské množstvo talentov dohromady [Cejudo tréneri povedali, že pretekár ešte nevykoná svoju úplnú hru, ale očakáva, že urobí práve to proti Johnsonovi. Prinajmenšom by nemal nikomu prekvapiť, keby Cejudo ovládal zápasiace momenty s Johnsonom, hoci šampión je taký technický a šikovný v klietke, že nič iné ako perfektné úsilie od súpera nestačí.

P> Obaja Johnson a Jones počuli tento typ hovoru okolo predchádzajúcich protivníkov. V reakcii, bez ohľadu na kalibru muža stojaceho proti nim, vyšli a zostavili hviezdnu kolekciu víťazstiev. Úplné úsilie, ktoré spôsobilo, že sa viac ako kompetentní bojovníci zdajú byť neúčinné. To je dôvod, prečo sú široko považovaní za dvoch najlepších zmiešaných bojových umelcov, ktorí dnes súťažia.