Leonardo Ulloa duplázik a Swansea ellen, mivel Leicester meghosszabbítja az ólmot

Talán a legimpozánsabb az a mód, ahogyan a Leicester City szinte elképzelhetetlen labdarúgás történetében lezárta a legfrissebb szakaszát, ami egyre inkább hasonlít a győzelmi folyamathoz, egy ilyen stresszmentes alkalomhoz. Ez volt a szezon legnagyobb győzelmét, amikor a nyomás hõje a veszélyeztetettség felé közeledhetett. A célok elrepültek, a tömeg énekelte “Barcelonát, mi jönünk az Ön számára”, és a hely soha nem érezte boldogabbá.Claudio Ranieri és Leicester ramp fel villát a célvonal közelről További információ

Claudio Ranieri csapata játszott mint az idegekkel szemben, eltekintve néhány percig az elején, mielőtt rájöttek, hogy a Swansea City a baleseti hajlamú védekezéssel és a szezon vége felé sodródva kötelezné az ellenfeleket.Ezt követően egy séta volt, ami azt sugallta, hogy Leicester a várakozás súlyánál fogva virágzik, nem hervad. “Négyszög az egyszemélyes csapathoz” volt egy másik ének, mivel bizonyítékot szolgáltattak arra vonatkozóan, hogy mennyire gyanús Leicester anélkül, hogy Jamie Vardy víznemű virág formájában lenne.

Ott minden bizonnyal nehezebb feladat lesz az elkövetkező hetekben, amikor Leicester befejezte a szezont a Manchester United, az Everton és a Chelsea ellen, és ebben a szakaszban, nyolcpontos vezetéssel, rettenetes lenne számukra, legalább annyit mondani, a klub nem tudja befejezni életük legkülönösebb éveit a Premier League trófeával.

5 pontra van szükségük a fennmaradó mérkőzésekről, de biztos lehet benne, hogy a Tottenham Hotspur második helyezést nyer és ebben a performanszban semmi sem volt, ami azt sugallná, hogy a csapathoz képest későn kudarcot vallott, amelynek tartósságát és lelki bátorságát – méltánytalanul, bizonyos fokig – a vadon élő 2-2. / p>

Ahogy az o ut Vardy helyettesítője, Leonardo Ulloa, két gólt szerzett, míg Ranieri azon döntése, hogy Jeffrey Schluppot a bal oldalon hozza be, kiemelkedő teljesítményt kapott.Schlupp adta Leicesternek a tempót és a közvetlenságot, hogy esetleg hiányzott Vardy távollétében, és betekintést nyerhetett a csapat összetartozásába, amikor egy késő délután levették és Marc Albrighton átvette. Albrighton elvesztette a helyét a startvonalban, de a két játékos még mindig viccet és meleg ölelést osztott meg, pár percen belül a helyettes helyezte a negyedik gólt. Claudio Ranieri a csapat “fantasztikus válasza” Jamie Vardy távollét Olvasson tovább Leicester játszott olyan hitzel, struktúrával és lelkesedéssel, amivel eddig mindannyian ismerkedtünk. Danny Drinkwater és N’Golo Kanté a középső mezőnyben fáradhatatlanok voltak.Riyad Mahrez, a kapus gólszerzője megmutatta a kifinomult támadást, és védekező módon csak sporadikus alkalmak voltak, amikor Kasper Schmeichel célját komolyan fenyegette. A Leicester most hét tiszta lapot tartott az utolsó kilenc versenyen, és röviden úgy néz ki, mint a vitorlázó bajnokok. Swansea, éles ellentétben, olyan oldalnak tűnik, amelyre a következő szezonra szükség lehet. . Amikor Ulloa Drinkwater szabadrúgásába indult, hogy fél óra után 2-0-ra húzódott, ez a szezon volt a 20. alkalommal, amikor a Swansea-t elkapták egy szettben.A menedzsereik, Francesco Guidolin félidőben félbeszakították a csatár nélküli formációját, és a játék személyes kísérletet tett Ashley Williamsnek, mivel az első gólja miatt hibát követett el, és Mahrez lett a büntetésből, Mahrez elfogadta az ajándékot egy tipikusan rohadt módon, időt vesz igénybe, megállta magát, és pontos lövést tervezett Lukasz Fabianski sarkában.Ettől kezdve hatalmas egyensúlyhiány alakult ki az oldalak között. Ulloa elhúzta Williamsét, hogy a második gólt szerezzen egy kanyargós fejlécből, és valószínűleg összefoglalta ezt a Leicester csapatot, hogy a szabadrúgás erre a célra Wesből jött Morgan minden emberről a bal szárnyon, Wayne Routledge eldöntésével és a folyamat során elkövetett szabálytalanságot.

Ezután a játék annyira egyoldalú volt, hogy zavarba jött, hogy Guidolin arról beszélt, a csapat munka-etikája. Swansea menedzsere ismételten megemlítette, hogy a játékosok hat percen belül átmentek a labdával.Sajnálatos módon a másik 84-es problémájukra került sor, különösen amikor Schlupp futott rájuk, vagy Mahrez volt a másik oldalán. Leicester City alvállalkozói ragyogtak, hogy megvilágosítsák Jamie Vardy távollétét. Bővebben

Leicester harmadik célja kezdődtek a saját büntetőterületükről, egy gyors gömböt Schmeichelből és Schlupp-ból, Ángel Rangel és Federico Fernández elől, hogy balra lőjenek. Williams meggátolta az első kísérletet Ulloa-ban, jobbra futva, de Schlupp másodszor is kivette a csapattársait, és csak egy kis érintkezés volt a távolabbi ponton. A hazai csapat bámulatos mialatt Albrighton a negyedik gólt lőtték be, majd a helyettesek, a Demarai Grey néhány finom munkája után nagyot robbantottak a hálóba, és a végén a hang olyan hangos volt, mint bármely más alkalommal ebben a szezonban.Az egyetlen gyengeség, amikor Ranieri-t megkérdezték a barcelonai énekektől. – Istenem, nem Barcelona – mondta. “Fantasztikus élmény lenne, de gyerünk, ember.” De Leicester, azt képzeli, elengedi.